Shopping Cart

No products in the cart.

Router Tp-link Archer C6 Ac1200 Wi-fi

4,490 L

Tp-link Archer C6

▪ Mbështet standardin 802.11ac

▪ Lidhje të njëkohshme 2.4GHz 300 Mbps dhe 5GHz 867 Mbps për 1200 Mbps të gjerësisë së bandës totale të disponueshme.

▪ 4 antena të jashtme dhe një antenë e brendshme sigurojnë lidhje të qëndrueshme pa tela dhe mbulim optimal.

▪ Menaxhimi i lehtë i rrjetit në majë të gishtave tuaj me TP-Link Tether.

▪MU-MIMO arrin efikasitet 2X duke komunikuar me deri në 2 pajisje në të njëjtën kohë.

▪ Mbështet modalitetin e Access Point për të krijuar një pikë të re aksesi Wi-Fi

SKU: A00857 Kategori: , Etiketa: ,
WIRELESS
Standards Wi-Fi 5
IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz
IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz
WiFi Speeds AC1200
5 GHz: 867 Mbps (802.11ac)
2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n)
WiFi Range 3 Bedroom Houses


4× Fixed High-Performance Antennas
Multiple antennas form a signal-boosting array to cover more directions and large areas

Beamforming
Concentrates wireless signal strength towards clients to expand WiFi range

WiFi Capacity Medium


Dual-Band
Allocate devices to different bands for optimal performance

MU-MIMO
Simultaneously communicates with multiple MU-MIMO clients

Working Modes Router Mode
Access Point Mode
HARDWARE
Processor Qualcomm CPU
Ethernet Ports 1× Gigabit WAN Port
4× Gigabit LAN Ports
Buttons WPS/Wi-Fi Button
Power On/Off Button
Reset Button
Power 12 V ⎓ 1 A