Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Ruter Mercusys 300mbps Mw305r (Eu)

1,890 L

1,890 L

Ruter Mercusys 300mbps Mw305r (Eu)

1,890 L

MW305R

Router N Wireless Mercusys MW305R 300Mbps

  • Shpejtësia 300Mbps pa tel është ideale për transmetim HD, lojëra online dhe shkarkime të mëdha skedarësh.
  • Tri antena 5dBi rrisin shumë fuqinë, madhësinë dhe qëndrueshmërinë e sinjalit pa tel.
  • Uebfaqja intuitive ju udhëzon gjatë procesit të konfigurimit brenda pak minutash.
SKU: A01071 Kategori: , Etiketë: