Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Samsung SSD Internal EVO 860/EU

9,990 L14,990 L

9,990 L14,990 L

Përzgjidhni mundësi

Samsung SSD Internal EVO 860/EU

9,990 L14,990 L

Edicioni më i ri SATA SSD, Samsung 860 EVO SSD është krijuar posaçërisht për të rritur performancën e PC-ve dhe laptopëve të zakonshëm. Me teknologjinë më të fundit V-NAND, ky Solid State Drive i shpejtë dhe i besueshëm vjen në një gamë të gjerë faktorësh dhe kapacitetesh. Performanca e saj e përmirësuar sjell shpejtësi të qëndrueshme, madje edhe nën ngarkesa të mëdha pune dhe me shumë detyra, duke lejuar transferime më të shpejta të skedarëve. 860 EVO performon me shpejtësi sekuenciale të leximit deri në 550 MB / s me teknologjinë Inteligjente TurboWrite dhe shpejtësi vijuese të shkrimit deri në 520MB / s.

SKU: N/A Kategori: , , , , Etiketë: