Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
SAMSUNG T5 Portable SSD 500GB-3.2 USB Oqean Blue MU-PA500B/EU

12,500 L

12,500 L

SAMSUNG T5 Portable SSD 500GB-3.2 USB Oqean Blue MU-PA500B/EU

12,500 L

SSD i Jashtëm Portable Samsung T5 500GB rrit shpejtësinë e transferimit të të dhënave në tjetër nivel. Me një dizajn kompakt, përmasa të vogla dhe mbrojtje me fjalëkalim, T5 është me të vërtetë i lehtë për tu mbajtur dhe ruan të dhëna në mënyrë të sigurt.

Marka: SAMSUNG
Kapaciteti: 500 GB
Hardware Interface: USB 3.0
Shpejtësi leximi: 540 Megabytes Per Second
Përshtatet me: Desktop, Laptop, Konsola Videogame, TV, etj