Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Set Gaming Redragon S101-BA-2 (4 në1)

5,490 L

5,490 L

Set Gaming Redragon S101-BA-2 (4 në1)

5,490 L

Set Gaming Redragon S101-BA-2 (4 në1) -:

  • Tastierë RGB Backlit Gaming: with mbështetëse, drita me 7 ngjyra & efekte të ndryshme, 4 nivele drite, tastierë ergonomike me 114 butona, 10 butona Multimedia të dedikuar.
  • Mouse Gaming Red Backlit ;  3200 DPI (rregullohet nga perdoruesi), 3600 FPS, 30G ACC super-fast game engine.
  • Tapet mouse Redragon i papërshkueshëm nga uji, sipërfaqja e rrobave të përpunuara nga mëndafshi siguron lëvizje të buta, ultra-precize të mouse-it.
  • Kufje stereo me ndjeshmëri 103dB dhe drejtues drejtues 40 mm që japin saktësi ekstreme të audios. Kabëll i qëndrueshëm me cilësi të lartë 6 ft me plug 3.5 mm përfshirë. Përshtatës 3.5 mm. Punon gjithashtu me PC, Laptop, Tablet, PS4, Xbox One
SKU: 125573 Kategori: , Etiketa: , ,