Set GEMBIRD Bamboo (Tastierë & Mouse) | EG-KBM-001

2,290 L

Natyra ne gishtat tuaj !

Bambu natyrore biodegraduese
Prodhim eko-miqësor
Taste multimediale
Tastierë dhe mous USB me bambu
4 butona  për Internet, Email, Favorites dhe Llogaritësi
Mouse optik me 3 butona me rrotull

2,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05909 Kategori: ,
Taste: 105 + 4 taste multimedialë
Mousi: 3 butona, rrota e lëvizjes
Lidhja: USB 3.0 / 2.0 / 1.1
Përmasat: Tastierë 400 mm x 21 mm x 154 mm
Pesha neto Tastierë 0,78 kg, mousi 0,1 kg
Gjatësia e kabllit: Tastiera 1.6 m, mousi1.54 m

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg