Set GEMBIRD Wireless “chocolate” | KBS-WCH-01

2,190 L

Saktësia në gishtat tuaj !

Lidhje wireless e besueshme 2.4 GHz
Përvojë e rehatshme e shtypjes
Jetëgjatësi e gjatë e baterisë
Tastierë dhe mouse pa tel me madhësi të plotë 2.4 GHz
Tastierë e hollë me çelësa të tipit “çokollatë”
Mousi optik pa tel me 3 butona
Nano-marrës i vetëm USB për tastierën dhe mousin
Jetëgjatësia e baterisë prej 100 orësh pune për mousin dhe 250 orë pune për tastierën

2,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05913 Kategori: ,
Përmasat e tastierës 442 x 155 x 26 mm, pesha 522 g
Mousi: 3 butona, rezolucion 1200 dpi; dimensionet 103 x 65 x 35 mm, pesha 58 g
Distanca e punës: Deri në 8 m
Bateritë e mousit: 2 bateri AAA
Bateritë e tastierës: 1 bateri AAA
Marrësi nano USB: 18 x 14 x 7 mm, pesha 1.4 g
Ngjyra

Zezë

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg