Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Set GEMBIRD Wireless | KBS-W-01

1,990 L

1,990 L

Set GEMBIRD Wireless | KBS-W-01

1,990 L

Saktësia në gishtat tuaj !

Lidhje wireless e besueshme 2.4 GHz.
Përvojë e rehatshme e shtypjes.
Jetëgjatësi e gjatë e baterisë.
Tastierë dhe mous pa tel me madhësi të plotë 2.4 GHz.
Mousi optik pa tel me 4 butona.
Nano-marrës i vetëm USB për tastierën dhe mousin.
Jetëgjatësia e baterisë prej 100 orësh pune për mousin dhe 150 orë pune për tastierën.
SKU: A05912 Kategori: ,

Përshkrim

Përmasat e tastierës 420 x 130 x 28 mm, pesha 390 g
Mousi: 3 butona, rezolucion 1000 dpi; dimensionet 99 x 62 x 35 mm, pesha 55 g
Distanca e punës: Deri në 10 m
Bateritë e mousit: 2 x bateri AAA, 3 VDC deri në 6.6 mA konsum i rrymës
Bateritë e tastierës: 1 x bateri AA, 1.5 VDC deri në 8 mA konsumi aktual
Marrësi nano USB: 18 x 14 x 7 mm, pesha 1.4 g