Skaner Barkodi Zebra Ds2208-sr 2D

23,590 L

Drejtoni biznesin tuaj me pakicë pa probleme dhe me më shumë efikasitet me veçoritë e përparuara dhe modelin kompakt dhe dore të Skanerit të Barkodit DS2208-SR.

 • I pajtueshëm me Clover Station & Mini
 • Kapni barkodet nga pajisjet mobile.
 • Modalitetet dore dhe pa duar.
 • Dizajn i përshtatshëm, kompakt.

23,590 L

Add to cart
Buy Now
SKU: A07826 Categories: , , ,
 • Integrohuni lehtë me Clover Station dhe Mini.
 • Skanoni pajisjet mobile, barkodet e letrës, barkodet HD dhe më shumë, me një imazh 1D / 2D.
 • Kaloni shpejt nga modaliteti dore në atë pa duar me një mbështetëse opsionale.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg