Shopping Cart

No products in the cart.

Skaner Brother ADS2400N (Dokumenta)

47,900 L

ADS-2400N

  • Brother Duplex Scanner ADS-2400N
  • Skaner shume i shpejte.
  • Ze shume pak hapsire.
  • Skanon me shpejtesi deri ne 40 faqe per minute.
  • Lidhet shume thjeshte me kompjuterin dhe eshte mese i pershtatshem per zyra.
  • Skanim direkt ne kompjuter ose ne USB.
SKU: SKDOC0020 Kategori: , ,
Marka Brother
Funksioni Skaner
Lidhja e Skanerit USB & Rrjet
Skanime Per Minute 40 PPM
Madhesia e skanimit A4+
Rezolucioni 1200 x 1200  DPI
Volumi  i skanimit 2500 faqe ne dite