Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Smart Band Amazfit 5

5,790 L

5,790 L

Smart Band Amazfit 5

5,790 L

  • Flisni me Amazon Alexa në orën tuaj Amazfit 5. Bëni pyetje, merrni përkthime, vendosni alarme dhe kohëmatës, krijoni lista blerjesh, kontrolloni motin, kontrolloni pajisjet tuaja inteligjente të shtëpisë dhe më shumë.
  • Monitori i nivelit të oksigjenit në gjak: Me Amazfit Band 5 Ju mund të matni nivelin tuaj të oksigjenit në gjak dhe të kuptoni gjendjen tuaj fizike me rrahjet e oksigjenit. Ideale gjatë Ushtrimeve dhe Sporteve me intensitet të lartë të tilla si Maratonat dhe Ushtrimet në Palestër.
  • Gjurmues i rrahjeve të zemrës, gjumit dhe veprimtarisë 24/7: Monitori i saktë i rrahjeve të zemrës Amazfit Band 5 ju lejon të gjurmoni me saktësi hapat e ndërmarrë në kohë reale, monitorimin e ritmit të zemrës gjatë gjithë ditës, distancën e kaluar, kaloritë e djegura dhe modelet e gjumit.
  • Jetëgjatësia e baterisë 15 ditore: Thuaj lamtumirë në rimbushjen ditore. Me një Amazfit Band 5 të Ngarkuar plotësisht, nuk keni nevojë të sillni një karikues për udhëtim dy-javor. Me një karikim të vetëm, ka fuqi të mjaftueshme për t’u aktivizuar për 2 javë të tëra.
  • Ndjekja e Shëndetit të Grave: Me Sistemin e Gjurmimit të Periudhës Femërore Band 5 regjistron dhe parashikonë Ciklin Mujor të Grave.
SKU: 126666 Kategori: Etiketë: