Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Smart Watch Amazfit Bip U

7,890 L

7,890 L

Përzgjidhni mundësi

Smart Watch Amazfit Bip U

7,890 L

  • Amazfit Bip U ka një ekran katror 1.43″ me stil  të personalizuar, i cili ofron një sipërfaqe më të madhe shfaqjeje sesa një faqe shikimi e rrumbullakët me të njëjtën gjerësi, kështu që mund të sjellë më shumë informacion. “
  • Kjo orë inteligjente optimizon thellësisht konsumin e energjisë së komponentëve për të sjellë qëndrueshmëri afatgjatë prej 7 ditësh duke mbajtur një trup të hollë të orës, gjë që ju lejon të shmangni karikimet e shpeshta.
  • Monitorimi i saktë optik i orës inteligjente të Amazfit Bip U ju lejon të gjurmoni me saktësi rrahjet e zemrës, nivelet e oksigjenit në gjak, nivelet e stresit, frymëmarrjen, cilësinë e gjumit dhe modelet e gjumit.
  • Amazfit Bip U peshon vetëm rreth 31 gram. një dizajn ultra të lehtë që mezi mund ta ndjeni.
  • Me sistemin e gjurmimit të periodave, regjistroni bip u dhe parashikoni ciklin menstrual të femrave dhe dërgoni njoftime inteligjente.
SKU: N/A Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Seria BipU
Ngjyra e zezë
Madhësia e ekranit 1,43 inç
Rezolucioni 1280 x 1024 (SXGA)
Sistemi operativ IOS & Android
Lidhja Wireless Bluetooth
Ciklet e karikimit të baterisë 9 ditë
Pesha e artikullit 31 g
Prodhuesi Amazfit