Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Smart Watch Samsung Galaxy Active 2 Aqua Black

26,990 L

26,990 L

Smart Watch Samsung Galaxy Active 2 Aqua Black

26,990 L

Zbuloni një përvojë superiore në palestër me Galaxy Watch Active 2. Lidhuni me aplikacionet tuaja të preferuara nga kyçi juaj dhe mbani një sy mbi mirëqenien tuaj me veçoritë e përparuara të monitorimit të shëndetit.

SKU: 126863 Kategori: , Etiketa: ,