Speaker Logitech S-120 – for PC

2,790 L

Gjithçka që ju duhet nga një sistem boksash audio i thjeshtë dhe i përballueshëm.

2,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127805 Kategori: , Etiketë:

2.0 stereo speaker system
Compact size that delivers high quality audio without using too much space
Response Bandwidth: 50Hz 20KHz
2.2 Watt, nominal Output Power
Convenient headphone jack for private listening, built in knob for easily adjusting volume
Frequency response: 50 Hz – 20 kHz
AC Power Cord Length: 1.5m
Cable between satellite speakers: 1.2m
Headphone jack: 3.5mm

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg