Speaker Logitech S150 Digital USB – for PC

2,490 L

Ideal për kompiuter zyre, me cilësi të lartë zëri. Altoparlantët furnizohen direkt nëpërmjet USB. Përveç kësaj, ofrohet një kuti udhëtimi i dobishëm për transport të lehtë dhe pa probleme.

2,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127804 Kategori: , Etiketë:

USB Connectivity
Built-in Controls
90 Hz – 20 kHz Frequency Response
USB cable (1.2 m)

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg