Speaker Logitech Z-130 – for PC

5,390 L

Tingull stereo i pasur dhe i fortë me fuqi 5 vat
Dizajn kompakt, me profil të ulët, ideal për tavolina me hapësirë ​​të kufizuar
Kontrolle të përshtatshme të volumit dhe fuqisë në altoparlant, fole kufjesh, plus hyrje 3,5 milimetrash për luajtësin tuaj MP3, DVD ose CD
Konfigurimi i thjeshtë – lidhet me laptopin ose desktopin tuaj me një prizë standarde 3,5 milimetrash. Punon me Windows dhe Mac OS

5,390 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127803 Kategori: , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg