Speaker Logitech Z213 – speaker system – for PC

5,990 L

Altoparlantët Logitech ® Multimedial Z213 kanë një subwoofer me pamje nga poshtë me diametër 10 cm, me muzikën, filmat dhe lojërat e tij të pasura e të fuqishme me bas. Rregulloni basin me kontrollin e dhënë dhe përdorni çelësin e ndezjes/fikjes, kontrollin e volumit dhe folenë e kufjeve në pajisjen e përshtatshme të kontrollit me tela. Sistemi i altoparlantëve multimedial Z213 jep një cilësi të shkëlqyer tingulli dhe merr vetëm pak hapësirë ​​në tryezën tuaj për shkak të modeleve të tij kompakte dhe të pjerrëta. Subwoofer: 183 x 130 x 193 mm
Çdo satelit: 142 x 79 x 76 mm

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127801 Kategori: , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg