Speaker Logitech Z333 – speaker system – for PC

8,490 L

Tingull i fortë, bas i pasur. Altoparlantët Logitech ® Multimedial Z333 ofrojnë performancë të lartë 80 Watt (40 W RMS) dhe një tingull kompakt, të qartë dhe të ekuilibruar, i cili ofron një përvojë dëgjimi mbresëlënëse dhe të fuqishme. Subwoofer me altoparlant ballor ausgerichtetem 13 cm gjeneron diapazon me frekuencë të ulët një volum zëri, muzikën, filmat dhe lojërat më intensive se kurrë. Vendosni me kontrollin e basit thellësitë dhe vazhdoni të përdorni pajisjen e kontrollit me tela me çelësin e ndezjes/fikjes dhe kontrolloni volumin e tingullit të riprodhimit gjithmonë nën kontroll.

8,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127800 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg