Spliter i ndërfaqes GEMBIRD HDMI, 3 porta | DSW-HDMI-34

1,090 L

DSW-HDMI-34

  • Ndërron deri në 3 burime HDMI në një monitor të vetëm, televizor ose ekran plazma.
  • Përforcuesi dixhital i gjerësisë së brezit 2.55 GHz rrit distancën e transmetimit me rreth 25 metra dhe përmirëson cilësinë e sinjalit.
  • Telekomandë infra të kuqe.

1,090 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05101 Kategori: ,
Portat: hyrja 3x, dalja 1x (HDMI)
Standardi i ndërfaqes: HDMI + HDCP v.1.4a prapa në përputhje me versionet 1.0 / 1.1 / 1.2 / 1.2a / 1.3 / 1.4, i pajtueshëm me standardet CTS 1.4a, DVI 1.0
Formatet e videos: HDMI prej 480i, 576i, 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 4K x 2K (3840 x 2160 në 24/25/30 Hz, 4096 x 2160 në 24 Hz)
Distanca e kabllit hyrës: deri në 15 m kabllo standarde AWG26 HDMI
Distanca e kabllit të daljes: deri në 25 m kabllo standarde AWG26 HDMI
Konsumi i energjisë: 5 V DC deri në 0.15 A
Përmasat: 77 x 56 x 15 mm
Pesha neto: 0.4 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg