Switch Fast & Furious Spy Racers: Rise of Sh1ft3r

4,990 L

Garoni si personazhe të preferuar nga fansat e Spy Racers, duke përfshirë Tony Toretto, Echo, Cisco, Layla Grey, apo edhe garoni si banda famëkeqe SH1FT3R gjatë modalitetit me shumë lojtarë. Përdorni vegla novatore për të fituar dorën e sipërme dhe për të grisur gjurmët në një turne globitqar në modalitetin e tregimit, co-op në divan ose multiplayer online. Spy Racers duhet t’i tregojnë gjithë botës se ata janë vrapuesit më të shpejtë, më të lezetshëm dhe më të talentuar!

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127966 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg