Shopping Cart

No products in the cart.

Switch Overwatch Legendary

2,690 L

  • Bashkohuni në luftën për të ardhmen në botën e Overwatch® dhe zgjidhni heroin tuaj nga një grup i larmishëm ushtarësh, shkencëtarësh, aventurierësh dhe çudirash.
  • Përkul kohën, sfido fizikën dhe lësho një grup marramendës të fuqive dhe armëve të jashtëzakonshme.
  • Luftoni armiqtë tuaj në vendndodhje ikonike nga e gjithë bota në një revole përfundimtare të bazuar në ekip.
SKU: 123702 Kategori: , Etiketë: