Switch Pokemon Let’s Go Evee

Çmimi origjinal qe: 8,289 L.Çmimi i tanishëm është: 7,790 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Switch Pokemon Let’s Go Evee

Çmimi origjinal qe: 8,289 L.Çmimi i tanishëm është: 7,790 L.

Zbuloni një specie të re të Pokemonit me serinë Pokémon Lets Go.

Kap Pokemon në natyrë duke përdorur një lëvizje të butë gjuajtjeje ose me një kontrollues Joy-Con ose me një pajisje shtesë Poké Ball Plus, e cila do të ndizet, dridhet dhe do të prodhojë tinguj për të sjellë në jetë aventurën tuaj.

Shihni botën me stil duke personalizuar Pikachu dhe Trainerin tuaj me një përzgjedhje veshjesh.

Lidhu me Pokémon GO * për të transferuar Pokémon të rajonit Kanto, përfshirë formatin e Alolan dhe Shiny, si dhe Pokemon te sapo zbuluar, Meltann nga një lojë në tjetren.

SKU: 120502 Kategori: , Etiketë:
Switch Pokemon Let’s Go Evee

Çmimi origjinal qe: 8,289 L.Çmimi i tanishëm është: 7,790 L.