Switch Sega Mega Drive Classics

Çmimi origjinal qe: 3,990 L.Çmimi i tanishëm është: 3,690 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Switch Sega Mega Drive Classics

Çmimi origjinal qe: 3,990 L.Çmimi i tanishëm është: 3,690 L.

Përfshinë mbi 50 tituj në të gjitha zhanret, nga klasikët e të gjitha kohërave si Sonic dhe Streets of Rage 2 te RPG të thella si seria Phantasy Star; veprim Arcade, rekreativë, beat’m ups, puzzles. Ekziston një titull klasik për të shijuar çdo lojtar!

Karakteristikat e reja gjithashtu sjellin komoditet modern për klasikët.

Ruani lojën tuaj në çdo kohë, rikthejeni gabimet ose personalizoni kontrollet tuaja. Fito të drejta mburrje me arritjet në multiplayer .

SKU: 120911 Kategori: , Etiketë:
Switch Sega Mega Drive Classics

Çmimi origjinal qe: 3,990 L.Çmimi i tanishëm është: 3,690 L.