Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Switch Snow Moto Racing Freedom

4,400 L

4,400 L

Switch Snow Moto Racing Freedom

4,400 L

  • Gara me dëborë, marifete spektakolare, ekran i ndarë dhe multiplayer në internet: përjetoni të gjithë intensitetin e sporteve ekstreme vetë ose me miqtë.
  • Argëtues dhe konkurrues, Snow Moto Racing Freedom është një shpërthim në 40 gara, ku ju bëni marifete të mrekullueshme dhe luani deri në 7 kundërshtarë.
  • Merrni pjesë në 24 kampionate në Divizionet e Sprint League, Snocross dhe Freedom League për të provuar dhe fituar të gjitha medaljet e arta.
  • Përfundoni gara dhe ngjarje për të zhbllokuar automjetet e reja të dëborës. Zgjidhni automjetin e duhur për secilën garë që të keni shansin më të mirë të mundshëm për të arritur i pari!
  • 7 mënyra lojërash për të gjitha stilet.
    Kampionati, Snocross, stil i lirë, sprint, garë e personalizuar, provë në kohë dhe kohë e lirë.
  • Sfidoni miqtë tuaj
    Me deri në 4 lojtarë në të njëjtën ekran, ose secili me konsolën e vet në modalitet dore për deri në 8 lojtarë, sfidoni miqtë tuaj kudo, në çdo kohë! Me funksionin në internet, mund të merrni gjithashtu deri në 7 miq ose lojtarë të tjerë nga e gjithë bota.

 

 

SKU: 117945 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim