Switch Star Wars Jedi Knight Collection

4,490 L

Merrni dy lojëra klasike Star Wars me koleksionin e Star Wars Jedi Knight, i cili përfshin Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast dhe Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Njihuni me personazhet ikonë të Star Wars si Lando Calrissian dhe Luke Skywalker në Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast, ku luani si Jedi Kyle Katarn, duke përdorur një përzierje unike armësh, fuqish të Forcës dhe shpatën tuaj të dritës në një lojtar të vetëm në personin e parë dhe të tretë. veprim.

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127965 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg