Switch Super Mario Maker 2

Çmimi origjinal qe: 7,490 L.Çmimi i tanishëm është: 6,750 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Switch Super Mario Maker 2

Çmimi origjinal qe: 7,490 L.Çmimi i tanishëm është: 6,750 L.

Tifozët e Mario, bashkohuni!

Tani mund të luani, krijoni dhe ndani * kurset anësore të Super Marios së ëndrrave tuaja në lojën Super Mario Maker ™ 2, të disponueshëm ekskluzivisht në sistemin Nintendo Switch!

Zhytuni në Modalitetin e Historisë me një lojtar dhe luani kurse të integruara për të rindërtuar kështjellën e Princeshës Peach.

Bëni kurset tuaja, vetëm ose sëbashku. Dhe me një anëtarësim në Nintendo Switch Online, ndani kurset tuaja, shijoni multiplayer në internet dhe më shumë!

SKU: 122157 Kategori: , Etiketë:
Switch Super Mario Maker 2

Çmimi origjinal qe: 7,490 L.Çmimi i tanishëm është: 6,750 L.