Switch The Legend Of Zelda Breath of The Wild

Çmimi origjinal qe: 9,090 L.Çmimi i tanishëm është: 8,190 L.

Shopping Cart

No products in the cart.

Switch The Legend Of Zelda Breath of The Wild

Çmimi origjinal qe: 9,090 L.Çmimi i tanishëm është: 8,190 L.

Harrojeni gjithçka që dini për lojërat The Legend of Zelda.
Futuni në një botë zbulimesh, eksplorimesh dhe aventurash në Legjenda e Zeldës:

Breath of the Wild, një lojë e re që thyen kufijtë !

Udhëtoni nëpër fusha të mëdha, nëpër pyje dhe në majat e maleve ndërsa zbuloni se çfarë është bërë me mbretërinë e Hyrule në këtë aventurë mahnitëse në ajër të hapur.

Tani në Nintendo Switch, udhëtimi juaj është më i lirë dhe më i hapur se kurrë. Merrni sistemin tuaj kudo, dhe aventurën si Link, në çdo mënyrë që ju pëlqen.

SKU: 115889 Kategori: , Etiketë:
Switch The Legend Of Zelda Breath of The Wild

Çmimi origjinal qe: 9,090 L.Çmimi i tanishëm është: 8,190 L.