Switch The Outer Worlds

3,790 L

  • Në Botët e Jashtme, ju zgjoheni nga letargjia në një anije koloniste që humbi në tranzit për në Halcyon, kolonia më e largët nga Toka e vendosur në buzë të galaktikës, gjeni veten në mes të një komploti të thellë që kërcënon ta shkatërrojë atë.
  • Ndërsa eksploroni skajet më të largëta të hapësirës dhe ndesheni me fraksione të ndryshme, që garohet për pushtet, personazhi që vendosni të bëheni do të përcaktojë se si shpaloset kjo histori e drejtuar nga lojtarët.
  • Në ekuacionin e korporatës për koloninë, ju jeni ndryshorja e paplanifikuar.

3,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123924 Kategori: , ,

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg