Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Switch Tp-link Ls1005g Litewave 5-port Gigabit Desktop

2,190 L

2,190 L

Switch Tp-link Ls1005g Litewave 5-port Gigabit Desktop

2,190 L

Tp-link Ls1005g

▪ Porta 5 × 10/100 / 1000Mbos Auto-Negocimi RJ45, duke mbështetur Auto-MDI / MDIX.
▪ Teknologjia e gjelbër Ethernet kursen energji.
▪ Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3X siguron transferim të besueshëm të të dhënave.
▪ Dizajn desktop ose mur-montim.
▪ Plug dhe play, nuk ka nevojë për konfigurim.
▪ Dizajni pa ventilator siguron funksionim të qetë.

SKU: A00993 Kategori: ,

Përshkrim

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x
Interface 5× 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports
Fan Quantity Fanless
External Power Supply External Power Adapter (Output: 5VDC/0.6A)
Dimensions ( W x D x H ) 3.5 × 2.8 × 0.9 in.
(90 × 72 × 23 mm)
Max Power Consumption 3.7W
Max Heat Dissipation 12.6 BTU/h
PERFORMANCE
Switching Capacity 10 Gbps
Packet Forwarding Rate 7.4 Mpps
MAC Address Table 2K
Packet Buffer Memory 1.5 Mb
Jumbo Frame 16 KB
SOFTWARE FEATURES
Advanced Features Green Technology
802.3X Flow Control
Back Pressure
Transfer Method Store and Forward