Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Switch Tp-link Tl-SF1008D

1,390 L

1,390 L

Switch Tp-link Tl-SF1008D

1,390 L

Tp-link Tl-SF1008D

  • Ndërrimi i desktopit me 8 porta 10 / 100Mbps.
  • 8, 10 / 100Mbps negocimi automatik i porteve RJ45, mbështet auto MDI / MDIX.
  • Kontrolli i rrjedhës IEEE 802.3x siguron transferim të besueshëm të të dhënave.
  • Këllëf plastik, dizajn desktop.
  • Plug dhe play, nuk kërkohet konfigurim.
SKU: NESWI003 Kategori: , Etiketë: