Switch Tp-link Tl-sf1048 48-port 10/100m

16,900 L

Tp-link Tl-sf1048

▪ 48 porte 10 / 100Mbps RJ45
▪ Teknologjia inovative me efiçiencë të energjisë kursen energji deri në 50%.
▪ Mbështet vetë-mësimin e adresës MAC dhe automatik MDI / MDIX.
▪ Këllëf standard çeliku i montueshëm në raft 19 inç.

16,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A00984 Kategori: ,
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Interface 48 10/100Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
Fan Quantity Fanless
Physical Security Lock No
Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz
Power Consumption Maximum: 9.9W
Dimensions ( W x D x H ) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
Mounting Rack Mountable
Max Power Consumption 9.9W(220V/50Hz)
Max Heat Dissipation 33.78BTU/h
PERFORMANCE
Switching Capacity 9.6Gbps
Packet Forwarding Rate 7.14Mpps
MAC Address Table 8K
Advanced Functions Green Technology
802.3X Flow Control
Green Technology Innovative energy-efficient technology saves power up to 50%
Transfer Method Store-and-Forward

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg