Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Switch Tp-link Tl-sg1016d 16-port Gigabit Smart

8,590 L

8,590 L

Switch Tp-link Tl-sg1016d 16-port Gigabit Smart

8,590 L

Tp-link Tl-sg1016d

▪ 16 porta 10/100 / 1000Mbps
▪ Teknologjia inovative me efiçiencë të energjisë kursen konsumin e energjisë.
▪ Mbështet vetë-mësimin e adresave MAC, Auto MDI / MDIX dhe negocimin automatik.
▪ Plug & play design.

SKU: A00977 Kategori: ,

Përshkrim

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab , IEEE 802.3x
Interface 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
Fan Quantity Fanless
Physical Security Lock No
Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz
Power Consumption Maximum: 9.26W (220V/50Hz)
Dimensions ( W x D x H ) 11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)
Max Power Consumption 9.95W(220V/50Hz)
Max Heat Dissipation 33.93BTU/h
PERFORMANCE
Switching Capacity 32Gbps
Packet Forwarding Rate 23.8Mpps
MAC Address Table 8K
Jumbo Frame 10KB
Green Technology Yes
Transfer Method Store-and-Forward