Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Tablet Amazon Fire HD 10.1 ”32 GB

19,989 L

19,989 L

Përzgjidhni mundësi

Tablet Amazon Fire HD 10.1 ”32 GB

19,989 L

  • Ekran 10.1 “1080p full HD; 32 GB hapësirë të brendshme (shtoni deri në 512 GB me microSD)
  • Tani 30% më shpejt falë procesorit të ri okta-bërthamë 2.0 GHz dhe 2 GB RAM
  • Jetëgjatësi më e madhe e baterisë – Deri në 12 orë lexim, shfletim në internet, shikim video dhe dëgjim muzike
  • Pa duar me Alexa, duke përfshirë këmbyesin on / off
  • Kamera para dhe prapa 2 MP me regjistrim video 720p HD
  • Wi-Fi i përmirësuar me bandë dyfishe
  • Tani me USB-C dhe karikim më të shpejtë. Përfshin një kabëll USB-C & adaptor energjie 9W në kuti.
SKU: N/A Kategori: , , Etiketa: , ,

Përshkrim

‘-Shijoni aplikacionet tuaja të preferuara si Netflix, Facebook, Hulu, Instagram, TikTok dhe më shumë përmes Appstore të Amazon (Google Play nuk mbështetet)

-Shikimi Figurë në Fotografi me Netflix, STARZ, Pinterest, MLB At Bat dhe më shumë.