Tastierë Gaming Razer Cynosa Lite US

5,990 L

Performanca e Lojërave Gjithë-Përfshirëse:

Në gjendje të ekzekutojë deri në dhjetë komanda në të njëjtën kohë me integrimin e tasteve anti-fantazma.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123330 Kategori: , , ,
 • Dizajn rezistent ndaj derdhjes:
  -I ndërtuar për t’i bërë ballë spërkatjeve më të rastësishme të lëngjeve.
 • Makrot plotësisht të programueshme:
  – Razer Hypershift lejon që të gjitha tastet dhe kombinimet e shtypjes së tasteve të ribëhen për të ekzekutuar komandat komplekse.
 • Ndërtim i qëndrueshëm:
  – Mbështet deri në 80 milion klikime me një garanci prej 2 vjetësh të prodhuesit.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg