Shopping Cart

No products in the cart.

Tastierë Gaming Razer Huntsman Mini 60% Opto-Mechanical

16,990 L

Domino në një shkallë superiore.
Hyni në një dimension të ri me Razer Huntsman Mini – një tastierë lojrash 60% me ndërprerës Razer Optical. Shumë i lëvizshëm dhe ideal për konfigurime të efektshme. Kjo është tastiera më kompakte e krijuar deri më tani.

S’ka stok

SKU: 124471 Kategori: , Etiketë: