Tastierë Gaming Redragon Diti Elite K585

5,490 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Tastierë Gaming Redragon Diti Elite K585

5,490 L

Emri i markës: Redragon
Nr modeli: Diti K585
Ngjyra: E Zeze
Lloji lidhjes: Me tel (USB 2.0)
Mbështetja e kyçit të dorës: Po
Materiali: ABS
Ndriçimi: RGB (16,8 milion ngjyra)
Taste: 42
Taste makro në bord: 7
Lartësia e rregullueshme: Jo
Përmasat e tastierës: 10.3 * 8.5 * 2 inç
SKU: 126171 Kategori: , Etiketa: ,
  • Tastiera K585 heq qafe ato taste shtesë dhe i mban ato më të dobishmet në një paketë të hollë dhe të lëvizshme. Të gjithë tastet e veprimit të tastierës suaj janë në një vend të përshtatshëm. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për taste të klikuar gabimisht.
  • Redragon Blue Switches ju lejon të zotëroni ritmin e fushës së betejës dhe t’ju bëj MVP.
  • Me 7 çelësa makro të programueshëm, shtypje e shumë komandave dhe aktivizimi i tyre në çast është i thjeshtë dhe i shpejtë. Caktoni taste të vetme ose të shumëfishta në çdo tast makro për të kursyer kohë të çmuar në mes të betejës.
  • 5 mënyra me ndriçim RGB zgjidhen me 16,8 milion ngjyra. Efektet e lavdishme dhe të mahnitshme të ndriçimit lejojnë që drita e fitores të bëjë kërdi në errësirë.
  • Porta USB e Kalimit – Pozicionuar për lojë pa ndërprerje dhe e gatshme për mousin, përshtatësin e kufjeve pa tel ose pajisjen tjetër USB.
  •  Projektuar në mënyrë ergonomike me një seksion të ndashëm për pushimin e duarve të lidhur me magnet, pjesa tjetër e kyçit të dorës ofron një mbështetje të shkëlqyeshme për ta bërë përdorimin më të rehatshëm.
Marka

Tastierë Gaming Redragon Diti Elite K585

5,490 L