Tastierë Gaming Redragon Diti K585 RGB-KS Mechanical

3,390 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Tastierë Gaming Redragon Diti K585 RGB-KS Mechanical

3,390 L

Emri i markës: Redragon
Nr modeli: Diti K585
Ngjyra: E Zeze
Lloji lidhjes: Me tel
Mbështetja e kyçit të dorës: Po
Materiali: ABS
Ndriçimi: RGB (16,8 milion ngjyra)
Taste: 42
SKU: 121411 Kategori: , , Etiketa: ,
1. I hollë dhe i prekshëm – Tastiera K585 heq qafe ato taste shtesë dhe i mban ato më të dobishmet në një paketë të hollë dhe të lëvizshme. Të gjithë tastet e veprimit të tastierës tuaj janë në një vend të përshtatshëm. Nuk ka nevojë të shqetësoheni përtastet e klikuar gabimisht. Klikuesja e dëgjueshme mekanike e tastjeres me reagime të qarta prekëse të OUTEMU Blue Switches ju lejon të zotëroni ritmin e fushës së betejës dhe t’ju bëj MVP.
2. Luaj për të fituar – Me 7 taste makro të programueshëm, klikimi i shumë komandave dhe aktivizimi i tyre në çast është i thjeshtë dhe i shpejtë. Caktoni taste të vetme ose të shumëfishta për çdo tast makro për të kursyer kohë të çmuar në mes të betejës.
3. Ndizeni në mënyrën tuaj – 5 mënyra me ndriçim RGB zgjidhen me 16,8 milion ngjyra. Efektet e lavdishme dhe të mahnitshme të ndriçimit lejojnë që drita e fitores të bëjë kërdi në errësirë.
4. Porta USB e Kalimit – Pozicionuar për lojë pa ndërprerje dhe e gatshme për mousin, përshtatësin e kufjeve pa tel ose pajisjen tjetër USB.
5. Forma dhe funksioni – Projektuar në mënyrë ergonomike me një seksion të ndashëm për pushimin e duarve të lidhur me magnet, pjesa tjetër e kyçit të dorës ofron një mbështetje të shkëlqyeshme për ta bërë përdorimin më të rehatshëm.
Tastierë Gaming Redragon Diti K585 RGB-KS Mechanical

3,390 L