Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Tastierë Gaming Redragon Kumara K552-RGB Mekanike (E bardhë)

6,490 L

6,490 L

Tastierë Gaming Redragon Kumara K552-RGB Mekanike (E bardhë)

6,490 L

  • 87 Taste mekanike  të personalizuara (ekuivalenti i blu vishnje) për jetëgjatësi me qëndrueshmëri dhe përgjegjshmëri më të madhe.

 

  • Tastiera Mekanike e Lojërave me Ndriçim LED RGB 18 mënyra të ndryshme ndriçimi RGB, 9 ngjyra të ndryshme, 5 nivele shkëlqimi të dritës së pasme, shpejtësia e “frymëmarrjes”. Tastiera me taste të përpunuara me precizion, duke ofruar ndriçim të njëtrajtshëm kristal të qartë.

 

  • Anti Ghosting, 87  Tastet janë pa konflikt R-Key Rollover për performancën përfundimtare të Lojërave. 12 taste multimedial, ergonomik pa rrëshqitje, model i papërshkueshëm nga spërkatja me kënd të rregullueshëm të shtypjes, kabllo USB me shpejtësi të lartë me lidhës USB pa korrozion të praruar.

 

  • Ndërtim Kompakt TKL Tenkeyless Ergonomic.  Ndërtim i qëndrueshëm Metal-ABS me taste mekanikë të montuar në pllaka dhe taste që qëndrojnë në këmbë gjatë seancave të lojrave maratonë FPS.

 

  • Përputhshmëria e tastierës së lojërave PC. Mbështetja e tastierës Windows 10, 8, 7, Vista, XP, e kufizuar Mac OS. Punon mirë me të gjitha Markat kryesore të Kompjuterëve dhe PC të Lojërave.
SKU: 126576 Kategori: , ,