Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Tastierë Gaming Redragon KyKarura K502

3,490 L

3,490 L

Tastierë Gaming Redragon KyKarura K502

3,490 L

Emri i markës: Redragon
Nr modeli: KyKarura K502
Ngjyra: E Zeze
Lloji lidhjes: Me tel
Mbështetja e kyçit të dorës: Po
Materiali: Metalik / ABS
Ndriçimi: RGB
Taste: 104
SKU: 113925 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

1. Tastierë e heshtur lojrash; Tastierë lojrash me 104 taste të qetë stil “ishull” të dizajnuara për jetëgjatësi, qëndrueshmëri dhe përgjegjshmëri. Tastet ofrojnë më pak rezistencë dhe udhëtime të shkurtra, ato kërkojnë më pak punë për t’u shtypur dhe ofrojnë performancë të përsosur gjatë lojrave.
2. Tastierë lojrash me ndriçim të ndritshëm; tastiera e ndezur me k502 Redragon RGB ndezet në 7 ngjyra të ndryshme, 4 nivele ndriçimi të dritës së pasme dhe shpejtësi të rregullueshme të frymëmarrjes, ndriçimi mund të çaktivizohet plotësisht. Kapakët e gdhendur me lazer që ofrojnë ndriçim të qartë të njëtrajtshëm
3. Dizajn agronomik : tastiera e lojrave PC nuk është e mirë vetëm për lojëra. Ajo është dizajnuar ergonomikisht që të jetë një mjet i shkëlqyeshëm shtypi edhe për punën në zyrë. Do të të pëlqej ndjesia dhe saktësia e tasteve, gjë që çon në më pak gabime dhe shtypje gabimesh. Tastiera e lojrave është ndërtuar për t’i bërë ballë derdhjes mesatare të lëngjeve. Pushimi i integruar i duarve ju jep komoditetin që ju nevojitet për seancat e lojrave maratonë
4. Tastierë me ndriçim anti-fantazmë; redragon k502 ka 19 taste të lira (rrokullisje n-çelësash), shigjeta të këmbyeshme dhe taste wasd për performancën më të fundit të lojrave; 12 taste multimedialë. Vjen me tastierë numerike të plotë dhe një lidhës usb pa korrozion të veshur me ar për një lidhje të besueshme
5. Lidhja e tastierës së lojërave PC: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, ose Windows XP, Mbështetje e kufizuar e tastierës Mac OS