Shopping Cart

No products in the cart.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Tastierë Gaming Redragon Mitra – Mekanike

7,490 L

7,490 L

Tastierë Gaming Redragon Mitra – Mekanike

7,490 L

Tastierë Gaming Redragon Mitra K551 RGB-1 Mekanike

Tastierë mekanike me 104 taste mekanikë të personalizuar (ekuivalent i kaltër vishnje) i krijuar për qëndrueshmëri dhe përgjegjshmëri. Tastet të shpejtë mekanikë me rezistencë të mesme, aktivizim të saktë, tingull klikues të dëgjueshëm dhe reagime prekëse

SKU: 124905 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Tastierë Gaming Redragon Mitra K551 RGB-1 Mekanike

  • Tastiera K551-RGB Redragon, Tastiera Mekanike Gaming me Ndriçim RGB LED. Tastiera me Ndriçim RGB LED vjen me taste të formuar që ofrojnë ndriçim të qetë dhe të pastër që nuk gërvishtet. Me ylber, ngjyra RGB, 5 mënyra të ndryshme ndriçimi, 5 nivele shkëlqimi të dritës së pasme, shpejtësinë e frymëmarrjes, dritën e pasme RGB të programueshme nga përdoruesi.
  • Tastiera PC Gaming është bërë nga aliazh metali dhe ABS me çelësa mekanikë të montuar në pllakë dhe çelësa që i rezistojnë kushteve të vështira të lojrave.
  • Tastierë me ndriçim të ndritshëm anti-fantazmë; Të 104 tastierat mekanike të lojrave janë pa konflikte (N-Key Rollover) për performancën maksimale të lojrave. Me 12 çelësa multimedial, dizajn jo-shqip, ergonomik dhe provë spërkatjeje. Ajo vjen me një tastierë numerike të plotë dhe një lidhës USB të pastruar nga ari i korrozionit për një lidhje të besueshme.
  • Mbështetje e tastierës së lojërave PC: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ose Windows XP, mbështetje e kufizuar e tastierës Mac OS.