Tastierë Gaming Redragon Ratri K595 RGB

7,989 L

Emri i markës: Redragon
Nr modeli: K595
Ngjyra: E Zeze
Lidhja: Desktop / laptop
Lloji: Me tel
Mbështetja e kyçit të dorës: jo
Materiali: Alumini + ABS
Standardi i tastierës: 104 Taste
Karakteristikat: Plug and Play, Tastet Multimedia

7,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123132 Kategori: , , ,
1. Softuer profesionist i lojrave.
2. Taste mekanikë të lëvizshëm të personalizuar.
3. Ndërprerës teknik i heshtur dhe me profil të ulët.
4. 50 milion klikime jetë.
5. Dritat anësore të ftohta RGB

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg