Tastierë Gaming Redragon Usas K553 Mechanical

5,990 L

Emri i markës: Redragon
Nr modeli: Usas K553
Ngjyra: E Zeze
Lloji lidhjes: Me tel
Mbështetja e kyçit të dorës: Jo
Materiali: Metalik / ABS
Ndriçimi: LED
Taste: 87

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 113939 Kategori: , , ,
1. 87 taste të formuar me injeksion të dyfishtë të kuqe LED. 100% taste anti-fantazmë dhe pa konflikte.

 

2. Taste mekanikë të personalizuar të dizenjuar për jetëgjatësi, qëndrueshmëri dhe përgjegjshmëri më të madhe. Çelësa mekanikë me rezistencë mesatare, tingull klikues i dëgjueshëm dhe reagime të shpejta.
3. Ndriçimi i kuq LED mund të rregullohet për shkëlqimin, efektin e frymëmarrjes dhe ndezjen / fikjen.
4. Diapazon alumini lundrues minimalist.
5. 12 kontrolle multimediale në tastet e funksionit.
6. Tastet e shigjetave W A S D të kalueshme për aplikime specifike dhe / ose lojëra. Opsioni i bllokimit të tastit të Windows.
7. E ndërtuar si tank. Projektimi i mbështjelljes së metalit dhe ABS kundër ujit.
8. Mbështet sistemin operativ Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP ose më vonë

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg