Tastierë Gaming Redragon Vishnu K596 RGB

7,490 L

Shopping Cart

No products in the cart.

Tastierë Gaming Redragon Vishnu K596 RGB

7,490 L

Emri i markës: Redragon
Nr modeli: Vishnu K596
Ngjyra: E Zeze
Lidhja: Desktop / laptop
Lloji: Me tel / wireless
Mbështetja e kyçit të dorës: po
Materiali: Alumini + ABS
Bateri: 3000mAh
Taste: 87.
SKU: 124902 Kategori: , Etiketa: ,
1. Modaliteti pa tel dhe me kabllo – Duke shfaqur mënyra të dyfishta me tela dhe pa tel. Konfigurim i lehtë pa tel me një usb të përfshirë që lejon lidhje të ulët me vonesë pa ndërhyrje deri në 10 metra. Kaloni në një lidhje me tela me një kabllo tip-c. Gëzoni lirinë e të qenit pa tel, ndërsa ende nuk kompromentoni performancën duke u lidhur me tela.
2. Bateri e bollshme – Gëzoni më shumë pa tel me baterinë e azhurnuar 3000mAh. Lejon për përdorim deri në 10 orë.
3. Projektuar për lojtarët – 10 dizajne pa tasta me çelësa makro të shtuar dhe çelësa mediash të dedikuar e bëjnë tastierën ultra-kompakte dhe të lëvizshme. Kursen hapësirë ​​në çdo konfigurim dhe ideal për konfigurimin minimalist të tryezës. Pushimi i kyçit të duarve mbështet dore gjatë maratonave të gjata të lojrave dhe kapëse në tastierë me magnet.
4. Çelësa të Kuq Linear – Të pajisur me çelësa Linear të Kuq OUTEMU. Forca 40cN lejon goditje të lehta dhe është e lehtë në gishta. Pika e aktivizimit 2 mm lejon reagim të shpejtë. E shkëlqyeshme për FPS dhe MOBA.
5. Makrot e programueshme – Makro-tastet e dedikuar janë lehtësisht të programueshme. Makro mund të jetë nga vetëm një çelës në disa çelësa. 5 makro afër WASD për qasje të lehtë dhe 5 më shumë në krye lejon 10 makro të ndryshme dhe unike.
Tastierë Gaming Redragon Vishnu K596 RGB

7,490 L