Tastierë GEMBIRD 3-ngjyrshe (e bardhe) | KB-UML3-01

1,890 L

Dritë praktike e prapme për përdorim në mjedis të errët.
Përvojë super e heshtur dhe e rehatshme e shkrimit.
Taste praktike multimedial.
Tastierë USB me madhësi të plotë me dritë të pasme të stilit “ylber” ndriçues ne shkronja 3 ngjyra.
Butona te butë për shtypje më komode.
12 Taste multimedia praktike për internet dhe muzikë.

1,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05942 Kategori: , ,
Lidhja: USB, kabllo e butë 1,45 m
Ndriçimi: 3 nivele të ndritshme
Forca e shtypjes: 55 ± 15 g
Koha kryesore e jetës 10 000 000 goditje
Konsumi i energjisë 5 V DC deri në 0,1 A
Madhësia: 437 x 126 x 30 mm
Pesha neto: 0.408 kg

Windows 7/8/10Kërkesat e sistemit

  • Një port USB

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg