Tastierë GEMBIRD “Chocolate” | KB-CH-01

1,600 L

Saktësia në gishtat tuaj!

Përvojë super e heshtur dhe e rehatshme e shkrimit.
Windows 10 i pershtatshëm.
Tastierë me madhësi të plotë me taste të tipit “çokollatë”.
Butoni i butë për shtypje më komode.
Dizajn i papërshkueshëm nga uji.

1,600 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05924 Kategori: , ,
Taste: 107 copë
Lidhja: USB
Gjatësia e kabllit: 1.8 m
Përmasat: 440 x 130 x 30 mm
Pesha neto: 425 g
Kërkesat e sistemit
  • Windows 7/8/10
  • Një port USB

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg