Shporta e Blerjeve

Nuk ka produkte në shportë.

Home Të Reja Oferta 4Gamers Kontakt
Tastierë GEMBIRD Standarte | KB-U-103

690 L

690 L

Tastierë GEMBIRD Standarte | KB-U-103

690 L

Saktësia në gishtat tuaj!

Shkrimi i heshtur dhe i rehatshëm
Windows 10 i përshtatshëm
Tastierë standarde me madhësi të plotë 104-taste
SKU: A05932 Kategori: ,

Përshkrim

Ngjyra: e zezë
Përmasat 445 x 140 x 24 mm
Pesha: 424 g
Gjatësia e kabllit: 1.5 m

Windows 7/8/10Kërkesat e sistemit

  • Një port USB