Tastierë Logitech G413 Mechanical Silver

15,990 L

G413 was conceived, designed, and engineered to deliver advanced performance with just the right feature set. The slim, bladelike chassis is made of a lightweight, high-strength 5052 aluminum alloy. Underneath, there is mouse and headset cable management, plus adjustable-height feet with rubber stabilizers, so you can find the angle that fits you just right. A perfect blend of speed, precision and quiet performance, Romer-G Tactile provides confidence in the actuation moment.

15,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126711 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg