Tastierë Razer BlackWidow V3 Mini Hyperspeed Mechanical Wireless (Yellow Switch)

23,990 L

Mjaft kompakt për çdo hapësirë ​​dhe mjaft i gjithanshëm për të gjitha konfigurimet, ky është Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed. Shijoni lojëra pa probleme në një paketë të hijshme me një tastierë lojrash mekanike 65% pa tela që është ekuilibri i përsosur i formës dhe funksionit. Pa një rresht funksionesh, grup shtëpie dhe numpad, kjo tastierë është e ngjashme me një tastierë 60%, por me një ndryshim kyç, ajo ka ende tastet e shigjetave. Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed ​​është ideal për konfigurime minimaliste ose më të vogla.

23,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127149 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg