Tastierë Razer BlackWidow V3 Tenkeyless Mechanical (Yellow Switch)

14,490 L

The #1 Best-Selling Gaming Peripherals Manufacturer in the US: Source – The NPD Group, Inc. U.S. Retail Tracking Service, Keyboards, Mice, PC Headset/Pc Microphone, Gaming Designed, based on dollar sales, 2017-2021
Signature Mechanical Switch for Gaming: Razer Green switch technology provides a satisfying clicky sound with 50 G of actuation force, ideal for typing and gaming requiring the highest accuracy
Ultimate Personalization & Gaming Immersion with Razer Chroma: Fully syncs with popular games, Razer hardware, Philips Hue, and gear from 30+ partners; supports 16.8 million colors on individually backlit keys
Compact form factor: The tenkeyless design allows for easier positioning to get your setup just right, and is ideal for gamers who prefer a minimalist desktop
Fully Programmable Macros: Razer Hypershift allows for all keys and keypress combinations to be remapped to execute complex commands
Durable Construction: Supports up to 80 million clicks; made of military-grade metal top plate

14,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126691 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg