Tastierë Razer Huntsman V2 Tenkeyless Linear Red Switch

20,990 L

Razer Linear Optical Switches Gen-2: Improved with sound dampeners for an even quieter typing experience, the smooth, consistent switches are now also more responsive with up to true 8000Hz polling rate for lower input latency
Doubleshot PBT Keycaps: Harder and more durable than regular keycaps, these won’t wear down to a shiny finish and have labels which will never fade thanks to their doubleshot molding process
Detachable Type-C Cable: Unpack, plug and play with minimal fuss for all LAN parties and tournaments, as a cable latch ensures that it stays securely connected during gameplay
Ergonomic Wrist Rest: The sturdy wrist support perfectly aligns to the keyboard to relieve pressure on your wrists and feel less fatigued when gaming over long periods
Hybrid On-board Memory and Cloud Storage: Be match-ready regardless of the situation when you can save and activate up to 5 on-board memory profiles, while building a library of macros and settings to call upon with cloud storage
Sound Dampening Foam: Added for improved acoustics, the keyboard has a layer of special foam inside its casing which absorbs any pinging noises that might occur when the keys are bottomed out

20,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128335 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg